MÖBLER / Bord / Pelarbord 6068667

nr 606 8667

Pelarbord

höjd: 73

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 26 oktober 2009
kl 17:11:33

25/10 13:19:38 1      Vinnande bud
25/10 21:58:56 2      150 kr